Merr fund seanca maratonë në Kuvend, miratohet me 76 vota pro projektligji për Buxhetin 2022

kuvendii-770x427-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Projektbuxheti i qeverisë për vitin 2022 është kaluar me sukses në seancën e sotme plenare.

Pas 48 orësh seancë maratonë në Kuvend, projetk-buxheti i mazhorancës mori 76 vota pro, 52 kundër dhe asnjë abstenim.

Pas debateve të shumta Kuvendi mbylli punimet.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë