Mbreti saudit Selman ibn Abdulaziz priti presidentin turk Rexhep Tajip Erdogan në Jeddah të enjten mbrëma, si pjesë e vizitës zyrtare të presidentit turk në Arabinë Saudite, e para e këtij lloji që nga viti 2017. Presidenti Erdogan shoqërohet nga zyrtarë të lartë, përfshirë ministrat e brendshëm, të mbrojtjes, drejtësisë dhe financave. Në një seri […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re