Beart Rexhepi, konkurenti i ‘Për’puthen’ vijon diskutimet në distancë me autoren e emisionit Olsa Muhameti, e cila e paralajmëroi se ndaj tij do merren masa ligjore. Në një postim të gjatë në InstaStory, ish-konkurrenti tashmë i larguar nga emisioni, shkruan se takimin me Olsën e ka kërkuar pasi ajo kërkonte sa më shumë debate e skandale në studio.

Po kështu ai i sjell në fokus autores së emisionit se ku janë realizuar dy takimet e tij, duke shfrytëzuar çdo “lojtar” pa asnjë përfitim, me premtime boshe.

E për këtë ai thotë se ka fakte, me mesazhe, me video e voice dhe se është i gatshëm të përballet në gjykatë me të.


Previous articleIronia e Nard Ndokës: Më mori në telefon gazetarja e Topit, më tha çfarë do i kërkosh Bashës për zgjedhje… (Përgjigja epike e tij)

loading...