BERAT Presidenti i Republikës Ilir Meta ndodhet në Berat këtë fundjavë teksa një postim i tij tregon më shumë për këtë vizitë. Meta ka publikuar një foto me një djalë nga Berati, me sa duket i angazhuar në sektorin e hotelerisë dhe turizmit, duke e marrë si shembull për një të ardhme më të sigurt. […]

The post Meta bën protagonist djalin nga Berati: Më të rinj profesionistë si ai, e ardhme më e sigurt appeared first on Balkanweb.com – News24.