Presidenti Ilir Meta nuk ndalet me mesazhet në rrjete sociale.

 

Meta shkruan se nuk e duan në Krye të Shtetit dhunuesit e të drejtave të shqiptarëve, e ata që synojnë ndryshimin e kufijve të Kosovës e janë pro “Ballkanit të Hapur”.

 

“Nuk më duan President dhunuesit e të drejtave të shqiptarëve, kush synonte ndryshimin e kufijve të Kosovës dhe kush është pro “Ballkanit të Hapur”, shkruan Meta.