Meta: Jam krenar që kam krijuar LSI-në por nuk keni parë gjë akoma, i përkas popullit të 2 marsit

meta-2-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti Meta tha se është shumë krenar që kam krijuar LSI, por qytetarët nuk kanë parë gjë akoma.

Ai theksoi se LSI ka lënë misionin e saj duke lënë mandatet në 2019 dhe la misionin e saj kryesor që ishte integrimi i vendit në BE.

“Jam shumë krenar që kam krijuar LSI-, por nuk keni parë gjë akoma. Tani është çështje e tyre.

Do të ishte një mrekulli që Rama dhe Basha të kenë arritur që ta çojnë për skrap LSI-në.

Nuk ka qenë e lehtë që të ndahesh nga një parti si PS, në një situatë të polarizuar”-deklaroi Meta në Ora News.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë