Sot në ditën e të dashuruarve, presidenti Ilir Meta ka publikuar foto krah bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhi.

 

Në foto, ata shfaqen të përqafuar dhe të buzëqeshur mes manaferrave.

 

“Gëzuar Shën Valentinin nga ne”, shkruan meta bashkëngjitur fotos.