Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti Ilir Meta:

Ilir Meta nuk është veshur si grua, për të bërë foto me presidentin amerikan. Nuk ka bërë Meta as marrëveshje me rusët. Ilir Meta flet me letra me ambasadën Amerikane.

2 mars, Ilir Meta kurrë nuk ka dashur të bëjë miting se kjo nuk i takon presidentit. Problemi ështëse unë pashë presidentin e Rumanisë i cili për një ligj të thjeshtë doli atje në shesh. Më mori në telefon ambasadori dhe më thotë si t’ja bëjmë që të shmanget ky manifestimi.

Edhe unë i thashë që jemi takuar bashkë dhe kemi parë që kemi një lloj konflikti këtu se duhet të shprehet Venecia. Po më tha ke të drejtë por problem është shëndeti. Faleminderit që shqetësohesh për popullin tim I thashë unë, unë shqetësohem më shumë se unë. Por këtu po tentohet pushtimi I Kushtetueses, megjithashtë unë po ju dërgoj nëj propozim me shkrim sepse mitingun po e bën Edi Rama. I thashë të më ndihmonin me një garanci për ligjin dhe u kërkova të dënonin këtë lloj procedure të bërë kundra legjislacionit tonë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë