I shpalluri në kërkim në kuadër të operacionin “Metamorfoza”, Behar Bajri është vënë në pranga. Arrestimi i tij u bë në Francë, nga një operacion i zhvilluar në bashkëpunim me policinë shqiptare.

 

 

Behar Bajri shfaqet në përgjimet e “Metamorfozës”, ku  planifikon që të vrasë Ibrahim Licin dhe Genc Tafilin. Në përgjimet e zbardhura falë zbërthimit të aplikacionit Sky, shihet se Bajri flet edhe me biznesmenin Pëllumb Gjoka.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re