Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Postimi i Plotë nga presidenti Ilir Meta:

Të dashur miq!
Ju ftoj të gjithëve të më ndiqni sot live në 17:30, në një komunikim interesant, në respekt të Transparencës dhe Fakteve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë