Kryetari i PD, Lulzim Basha ka shkëmbyer batuta me gratë e Lidhjes së Gruas Demokrate gjatë një takimi të zhvilluar gjatë mesditës së sotme.

 

Basha mori fjalën teksa fliste, nënkryetarja e PD Grida Duma e cila tha se një prej anëtarëve të Lidhjes së Gruas Demokratike i çon çdo ditë këngë dhe lule.

 

“Mua më çon në inbox, këngë edhe lule”, tha ajo.

 

Në këtë fjalë Basha ndërhyri teksa i kërkoi Dumës të shkëmbejnë bashkë mesazhet pasi atij i çojnë vetëm grushte dhe flakë.

 

“M’i nis dhe mua ato mesazhe se mua zotërinjtë më çojnë grushte, flakë. Më mirë me këngë dhe me lule”, tha Basha.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re