Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ministri i Brendshëm Taulant Balla po zhvillon një takim me drejtuesit e Policisë në Korçë.

Mësohet se Balla iu ka kërkuar  uniformave blu të  garantojnë  sezon  turistik të sigurtë.

Ministri i Brendshëm më herët  takoi drejtues të Policisë në Fier dhe Vlorë.

Balla ka kërkuar nga policia të mos tolerojë shkeljet dhe ti përgjigjet denoncimeve të qytetarëve.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re