BERAT Kryeministri Edi Rama ka folur për qeverisjen dhe atë çfarë arritur deri tani nga Rilindja. Ai tha nga Berati se puna për një model të ri qeverisje është në vazhdim dhe është një proces në formim, ashtu si kantieret e ndërtimit sot. Ndërkohë nuk mungoi dhe një kujtesë për qeverisjen me LSI në fillim […]

The post Model i ri qeverisje? Rama: Proces në formim. Nuk kemi pasur 2 mandate të plota, një gjysmë ka qenë komplet anormale appeared first on Balkanweb.com – News24.