Skip to content

Moderatori-Boçit: A ja kthyet celularin Lucës, apo jo? Ish deputeti i PD: Në 26 prill do ia bëj dhuratë

  • 19/03/2021

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

I ftuar në Spotlight nga Alban Dudushi, përmes një lidhjeje Skype, kandidati për deputet i PD-së i përfshirë në një përplasje me biznesmenin Gjergj Luca u pyet nëse telefoni për të cilin u fol aq shumë pas daljes së pamjeve filmike ia ka dorëzuar këtij të fundit.

Alban Dudushi: Ja dorëzuat celularin, apo jo akoma?

Luçiano Boçi: E ka z.Luca telefonin e vet… dhe në datën 26 do i bëj dhuratë edhe z.Luca edhe z.Rama nga një telefon tjetër të ri, ta kenë dhe atë….

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë