Skip to content

Molliqaj, si Albini dikur: dil e hyj në burg!

  • 16/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dardan Molliqaj, një ish-vetëvendosës i njohur, është arrestuar sërish. Njeriu që tashmë drejton i PSD-në, një parti që ende s’po mundet me qenë faktor në skenën politike shqiptare, në të cilën bëjnë pjesë disa ish-vetëvendosës, mes tyre dhe Shpend Ahmeti, duket se po ngjan me Albin Kurtin kur ky i fundit ishte një opozitar i […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë