Momente që hyjnë në histori: Intelektuali Jul Deda mesazh Departamentit Amerikan të Shtetit me një fotografi

245363213_10220585326166025_6528242920839146542_n.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë


Jul Deda dhe Çim Peka u nisën sot drejt Kukësit si përgjigje për të gjithë ata që mendojnë se rreth Berishës mblidhet vetëm “llumi” i PD-së.

Intelektuali Deda ka publikuar një fotografi ku ka bashkuar flamurin e Partisë Demokratike me atë të Shteteve të Bashkuara.

Ky është edhe një mesazh ndaj Departamentit Amerikan të Shtetit që ka shpallur Sali Berishën “non grata”. (TemA)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë