Skip to content

Mot i paqëndrueshëm, paradite diell; pasdite vranësira të dendura

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kete të dielë do të vijojë ndikimi i masave ajrore relativisht të paqendrueshme. Orët e mëngjesit do të jenë kryesisht të kthjellëta por në mesditë e pasdite kryesisht në jug e juglindje parashikohet dendësim vranësirash dhe reshje shiu.Temperaturat do të pësojnë luhatje.Era do të fryjë kryesisht me drejtim juglindje-veriperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet e gjatë shtrëngatave. Valëzimi në dete i forcës 2 ballë.Ju urojmë fundjavë të mbarë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë