Dita e premte datë 06 Shtator moti do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri në mesatare në zonat malore dhe jug të vendit.

 

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet Jon.

 

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

 

Temperaturat min dhe maxZonat malore 13/28°CZonat e ulëta 13/31°CZonat bregdetare 19/29°C

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re