Moti i keq me erëra të forta dhe reshje shiu pas mesditës së sotme ka përfshirë të gjithë territorin e vendit tonë.

Era e fortë rrëzon pemën në afërsi të fshatit Bulgarec, bllokohet një anë e rrugës për qarkullimin e makinave.

Autoritetet pritet që të ndërhyjnë për heqjen e pemës nga rruga nacionale.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png