Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur Qafa e Koshovicës në Fier.

Një motor policie është përplasur me një furgon, e si pasojë është lënduar efektivi i policisë.

Drejtuesi i motorit është shoqëruar nga autoambulanca për në spitalin e Fierit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re