Një grua në Tiranë është gjetur e vrarë me thikë në banesën e saj në rrugën e Kavajës.

Burime nga policia thonë se Armanda Pushani ka pasur shenja thike në trup dhe dyshohet të jetë vrarë nga motra e saj, Marsela Pushani.

Trupi i saj u gjet i pajetë gjatë pasdites të së shtunës, po ngjarja dyshohet se ka ndodhur gjatë paradites.

Në polici janë shoqëruar të afërm të viktimës për t’u marrë në pyetje.

Fillimisht u dyshua për vetvrasje, por më pas policia dyshoi se 37-vjecarja ishte vrarë për shkak të plagëve që kishte në trup.

Policia ka arrestuar autoren e dyshuar.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re