Ditën e nesërme pritet të mbahet samiti i rradhës i “Open Balkan” i organizuar në Ohër. Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto, teksa shfaqet në krah të Aleksandër Vuçiç dhe kryetarit të Këshillit të Ministrave të Bosnje e Hercegovinës, Zoran Tageltija. Të pranishëm gjithashtu janë edhe 2 kryeministrat malazez dhe maqedonas.

“Ohër, Samiti i Ballkanit të Hapur”, shkruan Rama përkrah fotos.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb