Nacionalistët serbë kthehen nga kufiri i Kosovës: nuk kishin PCR…!

Levijatan.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pavle Bihali nga lëvizja Leviathan njoftoi në Tëitter se do të shkonte në Kosovë dhe Metohi, por ai u kthye sepse i kërkuan një test PCR në vendkalimin Brnjak, raporton B92. “Veriu i Kosovës mund të kalohet vetëm në këmbë. Gjithçka është ende e bllokuar. Dhe një paralajmërim: kërkohen teste të PCR. Pra pa asnjë […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë