Presidenti amerikan Joe Biden reagoi ndaj deklaratave të presidentit rus Vladimir Putin se NATO do të shpërbëhet dhe tha se aleanca më e përsosur e mbrojtjes në historinë e botës është më e fortë se kurrë. Biden po fliste në një ceremoni diplomimi në Akademinë Ushtarake të SHBA në West Point. Duke theksuar se SHBA-ja […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re