Ndahet nga jeta Qani Sadiku, reagon Lulzim Basha: Simbol i qëndresës antikomuniste

auto_Lulzim_Basha_oki1500810787-1-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Basha: Me trishtim mora lajmin e ndarjes së parakohshme të z. Qani Sadiku, legjendë e qëndresës antikomuniste brenda dhe jashtë burgut politik të diktaturës. Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe bashkëvuajtësve për këtë humbje. U prehtë në paqe e i paharruar kujtimi i tij!

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë