Ndërhyrja heroike e dy oficerëve, nxjerrin shoferin para se flakët të mbështjellin makinën

Screenshot_38-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pamje me të vërtetë dramatike janë përcjellë në median e huaj, teksa dy oficerë policie kanë shpëtuar mrekullisht jetën e një personi, i cili kishte mbetur i pa ndjenja në makinë, fill pas një aksidenti rrugor.

Makina kishte marrë flakë dhe po mbështillte me shpejtësi të gjithë automjetin. Fatmirësisht oficerët arrijnë të nxjerrin jashtë shoferin.

Shoferi në fjalë pësoi aksident me makinë. Me të ndodhej dhe një pasagjer që përfundoi jashtë automjetit prej aksidentit. Të dy pesonat në fjalë i shpëtuan aksidentit me lëndime që nuk i rrezikuan jetën.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë