Paraprakisht ekspertiza ka nxjerrë rezultatet se vdekja e 34-vjeçares në Elbasan është shkaktuar si pasojë e mpikjes së gjakut

Mjeku gjinekolog si edhe reanimator janë shoqëruar në 12 të natës në polici, por janë lënë të lirë pas ekpertizës.

LEXO EDHE: EMRAT/ Nëna e dy fëmijëve ndërroi jetë pas abortit, në hetim mjeku dhe anestezisti

Nëna e dy fëmijëve, prej kohësh punonte në Elbasan ku merrte lokale të vogla me qera.

Trupi i saj ka shkuar në Baldushk të Tiranës, ku edhe banonin prindërit e saj, ku edhe do t’i kryhet përcjellja për në banesën e fundit.r.t

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re