Skip to content

Ndërron jetë kryetari i shoqates së “Misionareve të pajtimit të Gjaqeve”

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ndërron jetë në moshën 68 vjeçare kryetari i shoqates së “Misionareve të pajtimit të Gjaqeve” Nikolle Shullani.

 

Ai vuante prej muajsh nga një sëmundje e rëndë e cila i shkaktoj edhe vdekjen, Nikolla ishte i fundit nga pajtuesit e gjaqeve dhe konflikteve i cili punoj per kete mision per 30 vite

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë