Ndërron jetë mbretëresha britanike Elizabeth II në moshën 96-vjeçare.

Mbretëresha 96-vjeçare e Britanisë, Elizabeth II, që nga vjeshta e kaluar përjetonte probleme të lëvizjes dhe vazhdimisht përdorte bastun.

Për shkak të problemeve shëndetësore, Mbretëresha Elizabeth II nuk ka mundur të merrte pjesë në aktivitete të ndryshme, si hapja e parlamentit dhe 70-vjetori (Përvjetorin e Platinit) i ardhjes së saj në fron.

Burimi: AA

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re