Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër pacienti në Shqipëri.

Abc News raporton se një 64-vjeçare ndërroi jetë në repartin Infektiv të spitalit.

Gruaja nga Bradasheshi ishte me koronavirus dhe mjekohej prej katër ditësh në kushte shtëpie.

Por, rëndimi i situatës ka detyruar familjarët që ta nisin për në spital, ku edhe ka ndërruar jetë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re