Një punonjës policie ka ndërruar jetë papritur këtë të martë në kamëz.

 

Nga kqyrja paraprake dyshohet vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

Njoftimi i policisë:Tiranë/ Informacion paraprakMë datë 07.06.2022, në Kamzë, ka ndërruar jetë shtetasi N. D., 59 vjeç, punonjës Policie.Nga këqyrja paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.