Skip to content

Familje e papërgjegjshëme? Në ditën e parë të shkollës, veshja e vajzës së Norës dhe Robertit do ju lerë pa fjalë (FOTO)

  • 27/09/202127/09/2021

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë emrat më të njohur të showbizit shqiptar.

Prej vitesh ata janë divorcuar po të dy e respektojnë njëri-tjetrin si dy shokë që në mes kanë edhe një vajzë.

Vajza e çiftit quhet Renee dhe ajo që ka rënë më shumë në sy së fundmi, është një foto që ka publikuar Robert Berisha.

Në foto shihet vajza e tij në ditën e parë të shkollës.

Renee ka veshur një palë xhinse dhe një bluzë, e cila i nxirrte barkun zbuluar.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë