Jetonin në një fshat të largët në Has. Jeta e tyre, një dimër i përjetshëm. Lulzime Paça me tre fëmijët e saj vuanin çdo ditë të jetës. Të tre fëmijët, vuanin nga kistet në veshka, ndërsa Lediona, më e vogla, rezultoi të kishte dhe diabet.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re