Trupat e dy personave, një gruaje 77-vjeçare dhe një burri 55-vjeçar, u nxorën nga rrënojat e hotelit Saratoga në Havana të martën, duke e çuar numrin e viktimave nga rrjedhja e gazit në 42. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë vendase, nga shpërthimi i ndodhur mëngjesin e së premtes mbetën të plagosur 54 persona dhe 17 prej […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re