Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka folur për negociatat  nga qyteti i Kukësit.

“Shpresoj të ketë reflektim për vendim pozitiv. Asgjë nuk ka përfunduar  dhe shpresoj të ketë reflektim. Vendet skeptike të ndjekin shembullin e Bundestagut.Të mos humbasin shpresat”-tha mes tjerash Meta.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re