Skip to content

Nëna e shqetësuar denoncon zhdukjen e djalit 27 vjeçar, ka ikur që prej datës…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Me datë 25.12.2021, shtetasja Sh. L., 57 vjeçe, ka kallëzuar se me datë 24.12.2021 është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer djali i saj, shtetasi D. L., 27 vjeç. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë