Nëna u hodh bashkë me fëmijën nga pallati, flet dëshmitari i skenës: Po e mbante në krahë dhe ranë të dy përmbys, i ati erdhi me vrap…

vlore-3.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një banor i pallatit ku ndodhi ngjarja e rëndë në Vlorë ka parë të gjithë skenën e hedhjes së gruas nga kati i 5-të bashkë me fëmijën 2 vjeç.

“U hodhën nga kati i 5-të.

Cfarë pe?
Ra nga kati I pestë, shumë pranë njëri-tjetrit, ajo e kishte në dorë. E mori një me makinë se ambulance u vonua 10 minuta, nuk e njihja, vetëm të atin. Nuk di gjë fare, skena ishte e tmerrshme.

Fëmija pa ndjenja, ishte çarë në fytyrë.

(E.D/faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë