Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ndonëse kreu i grupit parlamentar të PD-së, Gazmend Bardhi anuloi zgjedhjet për kryetar, në mbledhjen e djeshme të Këshillit Kombëtar, Partia Demokratike zyrtare vjen me një reagim.

 

PD-ja, duke mos njohur vendimin e Bardhit dje në mbledhjen online, njofton anëtarët e saj për zgjedhjet që do të mbahen nesër dhe qendrat e votimit. Këto qendra mësohet se do të jenë të hapura nga ora 8:00 deri në 19:00.

 

NJOFTIMI I PD

 

Të nderuar anëtarë dhe drejtues të Partisë Demokratike në të gjithë Shqipërinë!

 

Nesër më datë 29.07.2023, zhvillohet procesi i zgjedhjeve për Kryetar të PDSH!

 

Ftojmë të gjithë anëtarët e Partisë Demokratike të marrin pjesë në këtë proces mjaft të rëndësishëm për ringritjen e PD.

 

Qendrat e votimit do të jenë të hapura nga ora 08:00 deri në 19:00.

 

Ju vendosni të ardhmen e PD dhe të ardhmen e Shqipërisë.

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re