Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto ku shfaqet në Shkodër, aty ku bashkohen dy lumenjtë Buna dhe Drini.

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta uron për një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjet.

 

“Nga ku bashkohen Buna dhe Drini, ju uroj një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjen tuaj!”, shkruan Meta.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë