Skip to content

“Nga Llogaraja te Kepi i Rodonit”, Kryemadhi publikon foton e para 28 viteve me Ilir Metën

  • 10/04/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ditën e djeshme ka festuar 48-vjetorin e saj ku nuk ka munguar dhe urimi i bashkëshortit, presidentit Meta.

Në një postim në Facebook Kryemadhi ka publikuar dy foto me Metën, njërën para 28 vitesh në Llogara dhe një të tanishme te Kepi Rodonit.

“Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rendesishme”.-shkroi Kryemadhi.

Ajo gjithashtu nuk harroi të falenderonte miqtë dhe të afërmit për urimet e marra.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë