Ngacmoi seksualisht dhe përndoqi 13-vjeçaren, arrestohet 58-vjeçari

newsbomb-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vazhdojnë denoncimet dhe arrestimet për ngacmime dhe abuzime seksuale me të mitur.

Së fundmi në Durrës është prangosur një shtetas  58-vjec pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dhe ka përndjekur një vajzë të mitur 13-vjece.

U arrestua shtetasi R. A., 58 vjeç, banues në Durrës, për veprat  penale “Ngacmim seksual” dhe “Përndjekja”. Pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka ngacmuar seksualisht një të  mitur 13 vjeçare, ben te ditur policia e Durresit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë