Skip to content

Ngjarja kriminale në Fier/ Policia rikthehet në vendin ku u vra 67-vjeçari

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia është rikthyer në vendin e ngjarjes ku u vra 67-vjeçari në Fier.

 

Edhe pse ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe u duk se policia i kishte marrë të gjitha provat në vengjarje pas largimit të saj, në këto momente janë rikthyer forcat e policisë dhe asaj kriminale në vendin ku u gjet trupi i pajetë i viktimës Petraq Gjika 67 vjec.

 

Forca të shtuara policie po rishikojnë vendin ku u gjet trupi i pajetë, midis tyre edhe ekspertë të policisë kriminale.

 

Policia u largua rreth 1 orë më parë, duke e lëne vengjarjen të lirë por mesa duket, detaje të munguara kanë bërë që ekspertët të rimthehen në vendin e ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë