Skip to content

Ngjarje e rëndë në Durrës/ 42-vjeçari var veten në banesë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte në Durrës.

 

Një burr 42-vjeçar është gjet i gjetur I varur në banesë.

 

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

“Më datë 29.07.2022, në lagjen Nr.1 Durrës, është gjetur, dyshohet i vetëvarur, në banesë shtetasi E. Gj., 42 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftojnë uniformat Blu.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë