Nis ndeshja Shqipëri-Poloni, 1 minutë heshtje për fizioterapistin Ylli Mihali dhe komentatorin Kosta Grillo

6165dacbf36b1ylli-mihali-rip.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka nisur sfida në Air Albania mes Shqipërisë dhe Polonisë.

Në nisje të ndeshjes është mbajtur minutë heshtje në nderim  të fizioterapistit Ylli Mihali dhe komentatorit Kosta Grillo.

Për shkak të rëndësisë së madhe të kësaj ndeshjeje, por edhe për faktin se tifozët rikthehen në stadium pas një kohe të gjatë jashtë si pasojë e COVID, stadiumi sot është mbushur më kapacitet të plotë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë