Skip to content

Nis protesta kundër rritjes së çmimit të karburanteve, qytetarët: Qeveria nuk po reflekton

  • 15/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka nisur sot protesta e paralajmëruar ditë më herët kundër rritjes së çmimeve të karburanteve.

Qytetarët janë mbledhur në sheshin “Skënderbej” ku me pankarta në duar shprehin kundërshtimin e tyre kundër rritjes së çmimeve të karburanteve dhe të produkteve të shportës.

Marshimi i protestuyesve ka nisur në sheshin “Skënderbej” për të vijuar më pas drejt kryeministrisë, ku pritet të mbahen fjalime nga qytetarët tëcilët janë shprehur se nuk mund të përballonin më tej këtë rritje të çmimeve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë