Nis protesta përballë Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve, bllokohet qarkullimi i automjeteve

Screenshot_3-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sapo ka nisur protesta e paralajmëruar në rrjetet sociale kundër rritjes së çmimit të bukës, energjisë dhe karburanteve.

Mijëra qytetarë me pankarta në duar përballë Kryeministrisë kanë kërkuar uljen e çmimit të bukës.

Lëvizja qytetare është përshëndetur edhe nga automjetet të cilat kanë ndaluar duke devijuar trafikun në shenjë respekti ndaj qytetarëve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë