Ka nisur në orën 15:10 seanca në Komisionin e Posaçëm të Apelimit ndaj prokurores së Tiranës, Elisabeta Imeraj. Ndërkohë Fax News ka mësuar se në deklaratën e saj në fillim të seancës, Imeraj u shpreh se kishte besim tek drejtësia dhe se po priste me qetësi vendimin që do të jepej në KPA.

“Kam besim tek drejtësia, po pres me qetësi vendimin që do të merret”,- u shpreh Imeraj.

Sa i përket qëndrimit të palëve, kujtojmë se Komisioneri Publik, kërkon shkarkimin e Imerajt nga pozicioni i prokurores.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re