Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ish-Hipoteka në Durrës ka marrë zjarr.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se një ditë më parë në këto ambiente u shkarkua një kamion me dosje.

 

Deri tani nuk ka detaje nëse është djegur ndonjë gjë me rëndësi apo jo.

 

Ndërkohë që pas zjarrëfikësit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të munduar shuarjen e flakëve.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re