Përgjatë 10 viteve të fundit, Derek Yung e ka krijuar artin e tij në një ‘telajo’ mjaft të brishtë, e cila me kalimin e minutave apo orëve shuan artin e tij.

Artisti krijon art nëpër brigjet e plazhet e Hong Kongut, duke përdorur vetëm një shkop dhe një grabujë

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re