Një grua hidhet nga kati i tretë i pallatit, 42-vjeçarja transportohet në spital në gjendje të rëndë

ambulance-e1499884288751-780x439-770x433-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së diel në kryeqytet.

Rreth orës 05:50, në vendin e quajtur “Ardeno”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon, shtetasja me inicialet D. P., 42 vjeçe, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë